Колекція

Tenderness

Будь ніжною, легкою і лети. Не переймайся. Дозволь собі бути щасливою. Ми створили цю колекцію, щоб нагадати тобі, що ти особлива. Букети цієї колекції - це втілена в квітах увага, це - вишуканий подарунок Тобі. Квіти цієї колекції - ніжні, легкі, з ненав'язливим приємним ароматом.

Tenderness

Букети цієї колекції

Каталог товарів Вода
Колекція

Red Desire

Пристрасть .. Яскрава, елегантна, небезпечна. Вона спалахує, залишаючи після себе слід в душі. Квіти цієї колекції - яскраві, основний колір - червоний, а запах може заставити забути про те, що відбувається навколо. Ця колекція - це втілені в квітах яскраві емоції кохання.

Red Desire

Букети цієї колекції

Каталог товарів Вогонь
Колекція

Morocco Night

Насичений синій і блакитний, яскраво-зелений, червоний, пісочно-жовтий, білий - овіяні легендами багатовікові міста королівства Марокко виглядають так, ніби вони матеріалізувались із стародавніх арабських казок і над ними не владний час. Дивлячись на ці міста, починаєш вірити в казку, принців і принцес, мудрих візирів і могутніх арабських правителів.  Стиль букетів цієї колекції - це проекція казкового і водночас реального світу стародавнього королівства на квіти.

Morocco Night

Букети цієї колекції

Каталог товарів
Колекція

Sandstorm

Букети цієї колекції не потребують води і можуть, не втрачаючи свого вигляду, стояти роками. Стильні, особливі, вони завжди притягують погляд своєю незвичайністю. Вони - ніби магічне породження палючого сонця, гарячого пустельного вітру і піску.

Sandstorm

Букети цієї колекції

Каталог товарів
W